live

Рабінович: Не можна жити в країні, де влада не покращує економіку, а затикає рота журналістам

Вадим Рабінович 112.ua

"Якщо держава дозволяє якійсь одній групі відморозків так себе вести, то держави більше немає"

Якщо держава дозволяє якоїсь однієї групі відморозків нападати на журналістів, то держави більше немає – вона перетворюється тоді в табір бандитів і анархістів. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Спочатку з гранатомета розстрілюють канали, ваш, зокрема. Рішення ніякого немає. Скільки вбили журналістів... Вчора, ну, слухайте, те, що діялося вчора в європейській країні, коли били журналістів, обливали лайном, нічого немає, повна тиша, Шарія там, каналів, Страна.юа все... Я дивився цей - я взагалі дивився цей жах, і все спокійно. Якщо держава дозволяє якійсь одній групі відморозків так себе вести, то держави більше немає, вона перетворюється тоді в табір бандитів і анархістів", – зазначив він.

Рабінович також вважає, що цю проблему необхідно вирішити нинішньому президенту Володимиру Зеленському.

"Ви знаєте, там гірша ситуація. Ось Стерненко, який убив людину, який був у Генпрокурора, там на чолі цих нападів... Розумієте, от або ми вирішимо цю проблему - і тут знову-пас Зеленському, я не можу її вирішити, якщо б я перебував у владі - я би відповідав за це. Поки ми при владі, вони зобов'язані вирішити. Якщо вони не вирішать її, думаючи, що це добре, то це все розгорнеться і вдарить по них, як було в історії мільйон разів", – зазначив він.

Депутат нагадав випадки з історії, що кожен, хто повертав фашизм і вважав, що він завдяки їм, використовує і потім розправитися з політичними опонентами, він закінчував у тому ж концтаборі, в якому закінчували і ті, кого він там хотів кінчити.

"Кожен, хто повертав фашизм і вважав, що він завдяки їм, використовує їх і потім там розправитися з політичними опонентами, він закінчував у тому ж концтаборі, в якому закінчували і ті, кого він там хотів кінчити. Це закон історичний, у фашизму немає зупинки, він буде розширюватися без кінця, як пухлина. Тому ще раз кажу, або держава прийме якесь рішення, - ось, зокрема, ми підійшли, я вважаю, до рубежу.

Ось ситуація, яка була на слуханні ось цих от обвинувачених у вбивстві Шеремета, і ставлення груп, я просто стою, поліція сто чоловік, вони підходять, ніхто не рухається, нічого, стоять якісь- так не можна жити в державі. Не можна жити в державі, в якому ставиться мета не підняття економіки, а затикання рота каналах тільки для того, щоб вони розповідали одобрямс при загальному зубожінні", – констатував парламентарій.

Раніше народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя", голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Нестор Шуфрич повідомив, що парламентський комітет з питань свободи слова та інформаційної політики збереться на засідання через напади на журналістів під судом Києва.

Loading...