Нові "нові обличчя": Корогодський поділився планами на крісло мера Києва

Скріншот ZIK

Для того, щоб стати мером Києва, потрібно витратити п’ять мільйонів доларів

Комерсант та письменник Гарік Корогодський заявив, що готовий стати мером Києва. Однак остаточне рішення оголосить за три місяці до перегонів.

Про це Корогодський розповів в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Він заявив: повністю готовий стати мером Києва, хоча й для цього, потрібно витратити близько п’яти мільйонів доларів.

"Якщо хтось скаже, що можна стати мером за три мільйони доларів, можете сміливо плювати у вічі. Я готовий цифрами розбити усі ці підрахунки", – заявив Корогодський.

Він додав: уже встиг не тільки підрахувати необхідний бюджет – "готово все".

"У мене готовий бюджет, готова команда, я знаю, які десять телефонів потрібно набрати у разі НС. Ця НС – ми починаємо грати у вибори. Я не вирішив для себе два питання – я не готовий дати свої п’ять мільйонів доларів і при цьому не готовий потрапляти у якусь залежність", – зізнався гість програми.

Однак основним питанням є те, чи після перемоги на виборах йому стане цікаво працювати на цій посаді.

Водночас Корогодський додав: якщо таки виграє вибори, усе буде по-новому. Мовляв, не збирається мати спільні "бізнес-терки" з представниками центральної влади. Єдине - має бути в хороших стосунках із президентською владою, щоб лобіювати Київ.

"Мер – це незалежна історія. Його обирають кияни, він незалежний. Його не можна викликати в якийсь кабінет", – заявив Корогодський.

Окрім того Корогодський розповів: його передвиборча кампанія розрахована на три місяці. Мовляв, не може утримувати "високий нерв" цілий рік, бо з часом це набридне і зникне ефект новизни.

"Тому я прийматиму рішення за три місяці до виборів. Усі вже готові, усі, хто зі мною йде, це нештатні політологи. Це повністю нове покоління молодих людей, яким я вірю", – підкреслив Корогодський.

Він зазначив: усі ці люди – представники креативних агентств, які виграють призи на міжнародних конкурсах.

"У них є досвід в креативі. У них немає досвіду в політології", – наголосив Гарік Корогодський.

Як повідомлялось раніше, команда Володимира Зеленського шукає "потрібного" кандидата, який міг би позмагатись на виборах мера Києва. Тоді, за словами джерел ZIK у "Слузі народу", у політичній силі були невпевнені, що колишній генеральний продюсер "плюсів" Олександр Ткаченко, потрапить у другий тур голосування. Серед альтернативних кандидатів у владних коридорах називали актора студії "Квартал-95" Євгена Кошового.

Loading...