Міжпарламентські зв'язки – один із найефективніших інструментів у перемовинах, – Шуфрич

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Добре, що у Верховній Раді є відповідна міжфракційна група "Заради миру"

Міжпарламентські зв'язки – один з найдієвіших інструментів у перемовинах з досягнення миру на Донбасі. Те, що вдалося погодити зустріч представників чотирьох парламентів – це демонстрація того, що у парламентарів є реальне бажання зупинити вбивства на лінії розмежування і якомога швидше прискорити мир.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя", голова комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

За його словами зустріч Медведчука з Володіним – це революційний крок в можливості прискорення процесу миру.

"Віктор добре знає пана Володіна, там є і особисті стосунки, які в даному випадку можуть допомогти Україні якомога швидше наблизитися до миру… Одним з найдієвіших інструментів завжди були міжпарламентські зв'язки, так звана, парламентська платформа. Добре, що Верховній Раді є відповідна міжфракційна група "Заради миру", – сказали народний депутат.

На його переконання те, що вчора вдалося погодити зустріч представників чотирьох парламентів Німеччини, Франції, Росії та України - це демонстрація того, що є реальне бажання зупинити вбивства наших військових та мирних громадян на лінії розмежування і якомога швидше прискорити мир у нашій країні.

"Парламентарі дуже відповідальні політики, вони не заангажовані, на них не може тиснути вулиця і вони дійсно можуть знайти той шлях, який потім буде прийнято керівниками держав, і вони реально можуть допомогти у створенні дорожньої карти щодо реалізації миру, в даному випадку комплексу дій підписаного 11 лютого 2015 року щодо виконання мінських угод, які були підписані у вересні 2014 року", – констатував Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, що 24 грудня у Державній Думі РФ відбулися переговори голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата, голови депутатського об'єднання Верховної Ради України "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція" Віктора Медведчука з головою Держдуми В'ячеславом Володіним.

Раніше представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.

Loading...