live
Новини » Події Читать эту новость на русском

На суді над підозрюваними у вбивстві Шеремета нападали та били журналістів, - Томіленко

На суді відверто нападали на журналістів bigmir

Журналістці телеканалу ZIK ударили по руках, перешкоджали під час включення у прямий ефір

На суді над підозрюваними у вбивстві журналіста Павла Шеремета так звані "активісти" нападали та били журналістів. Зокрема, удари від радикалів отримали кореспонденти видань sharij.net, "Страна.ua". Погрози та нецензурна лайка також лунали на адресу "неправильних" інформаційних телеканалів "112", ZIK та "NewsOne".

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Зазначається, удари від радикалів отримав журналіст Дмитро Кучер (працює для sharij.net і видання "Правовий контроль Україна").

"Публічні приниження, образи та погрози, неможливість виконувати професійні обов’язки зафіксувало на відео видання "Клименко Тайм". Натовп зганяє злість на Дмитрові, бо він працює на "поганого Шарія"", – пише Сергій Томіленко.

За його інформацією, синяки та подряпини отримала ще одна журналістка з команди того ж "поганого Шарія" Антоніна Бєлоглазова. Її виштовхували із зали суду. Журналістка змушена була викликати швидку та звертатися до Нацполіції.

Також в залі суду лунали погрози журналістці Юлії Корзун, бо вона представляє "не таке" видання "Страна.ua".

За словами голови Національної спілки журналістів України, погрози та нецензурна лайка також лунали на адресу "неправильних" інформаційних телеканалів "112", ZIK та "NewsOne".

Зокрема, журналістці телеканалу ZIK Аллі Жизневській вдарили по руках, аби не знімала на телефон, перешкоджали під час включення у прямий ефір.

"Правоохоронці мають жорстко реагувати на кожен випадок нападу та погроз журналістам. Влада має продемонструвати політичну волю – і засудити поділ журналістів на "правильних" та "неправильних". Засудити порушення прав журналістів "неправильних" медіа!", – переконаний Сергій Томіленко.

Голова Національної спілки журналістів України наголошує, усі ЗМІ, які працюють в Україні, є правильними!

"Якщо є претензії до матеріалів медіа – то подавайте скарги до суду. А не влаштовуйте розборки над беззахисними журналістами!", – пише Сергій Томіленко.

Раніше голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко заявив, що законопроєкти, які ініціює міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та народний депутат України Олександр Ткаченко щодо регуляції діяльності ЗМІ, можуть стати інструментами згортання свободи слова в Україні.

 

 

Loading...