Медведчук: Україна та Росія повинні відновити діалог в інтересах двох країн

Зустріч Віктора Медведчука і В'ячеслава Володіна

Держдума РФ

Політик виступає також за відновлення відносин і з іншими країнами СНД

Україна і Росія повинні відновити діалог в інтересах двох країн, який завжди був між державами.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук на спільному брифінгу з головою Держдуми В'ячеславом Володіним.

"І ще я хотів би додати, що ми повинні і зобов'язані, я вважаю, в інтересах наших країн, наших держав і наших громадян відновити діалог, діалог, який був завжди між РФ і Україною. І я про це кажу з болем у серці і з урахуванням того, що відбулося за останні роки", – зазначив Медведчук.

Він підкреслив, що у "Опозиційної платформи – За життя" одним з головних програмних завдань є відновлення відносин з РФ, відновлення відносин з іншими країнами СНД.

Зустріч Віктора Медведчука і В'ячеслава Володіна

Держдума РФ

"І хочу сказати, що наша партія, наша фракція в парламенті "Опозиційна платформа – За життя" – одним з головних програмних завдань вважає – це відновлення відносин з РФ, відновлення відносин з іншими країнами СНД. І, природно, той майданчик, який ми ось зараз створюємо – майданчик з мирного врегулювання на Донбасі, через ось цей майданчик надання сприяння "нормандському формату", я думаю, він буде сприяти, в тому числі, і тим завданням, які для нас є священними – відновлення діалогу, відновлення відносин", – зазначив депутат.

"Я хочу ще доповнити, що наш діалог буде заснований на принципі невтручання у справи суверенних держав на принципах відкритості, дружби і відсутність подвійних стандартів", – додав у свою чергу Володін.

Нагадаємо, 20 грудня в Санкт-Петербурзі відбулася зустріч Віктора Медведчука з президентом Росії Володимиром Путіним і лідерами країн СНД. Під час зустрічі з російським лідером Медведчук розповів про ідею організації міжпарламентського діалогу заради миру між парламентами України, Росії, Німеччини, Франції. Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.

Loading...