Оприлюднено перші результати виборів у 86-ти ОТГ

Перші вибори в ОТГ - 22 грудня Фото з відкритих джерел

Опрацьовано 75% голосів на дільницях

За попередніми даними, політична партія "Слуга народу" отримала 56% голосів на місцевих виборах, які відбулися вчора, у 86 об'єднаних територіальних громадах. Про це повідомила пресслужба "Слуги народу" у Facebook.

"Опрацьовано 75% дільниць. Маємо 56% підтримки українців серед усіх партій за кількістю депутатів. Отже – проводимо до місцевих рад по всій Україні більше депутатів, ніж всі інші разом узяті партії. Ми здобули 33% серед усіх учасників, включно з самовисуванцями. Кожен третій мандат – наш!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 22 грудня, у 86 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) відбулися місцеві вибори.

У Центральній виборчій комісії розповіли, що лідерами з явки виборців були Житомирська область (у Старосілецькій сільській ОТГ Коростишівського району явка виборців склала 54 %), Хмельницька область (у Сахновецькій сільській ОТГ Ізяславського району – 54 %, у Сахновецькій сільській ОТГ Старокостянтинівського району – 53,3 %); Чернігівська область (у Понорницькій селищній ОТГ Коропського району – 53 %, у Талалаївській сільській ОТГ Ніжинського району – 51 %, у Сухополов’янській сільській ОТГ Прилуцького району – 50 %); Волинська область (у Доросинівській сільській ОТГ Рожищенського району – 52 %); Вінницька область (у Махнівській сільській ОТГ Козятинського району – 50 %).

Крім того, не обійшлося і без порушень. Правоохоронці на Закарпатті отримали сім повідомлень про порушення виборчого законодавства на дільницях.

Раніше політолог Олександра Решмеділова заявила, що проведення місцевих виборів є першим серйозним викликом для "Слуг народу".

Loading...