Відставка Яременка – питання гідності та честі "слуг народу", – Шуфрич

Нестор Шуфрич. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

На думку Нестора Шуфрича, з обов’язками Богдана Яременка на посаді голови парламентського комітету з питань міжнародних відносин міг би впоратися Святослав Юраш

Саме представники "Слуги народу" провалили голосування за нового голову парламентського комітету з питань міжнародних відносин. Це питання їхньої гідності та честі, однак, на жаль, від такого страждає імідж цілої країни.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич.

Він наголосив: Богдан Яременко надалі залишається головою парламентського комітету з питань міжнародних відносин. В офіційних джерелах не вказано, що "слуга народу" не очолює засідання органу.

"Це питання гідності та честі "слуг народу", але, на жаль, від цього страждає імідж нашої країни", – підкреслив Шуфрич.

Він зазначив: знає десятки прикладів, коли за такі речі, люди втрачали прем’єрські посади. Тож, те, що Яременко залишається головою комітету з міжнародних відносин, "не прикрашає нашу країну".

"Через те, що "слуги" щось всередині не поділили між Офісом президента і самою фракцією, вчергове має страждати зовнішнє сприйняття нашої країни, це їхня відповідальність", – підкреслив Шуфрич.

Адже, за його словами, голосування за нового голову комітету провалили саме представники "Слуги народу".

"Нехай вони і розбираються, але при цьому пам’ятають, що від цього страждає Україна в цілому. Ми пропонували: ви можете погодити, хто там у вас має бути головним, давайте знімемо Яременка, а потім там собі розбирайтесь. Винесіть будь-яку кандидатуру, а ми проголосуємо, бо це ваша квота… Але це є й ваша відповідальність. Зараз вони відповідають за Яременка, якого спочатку запропонували, а потім не можуть зняти", – підкреслив Нестор Шуфрич.

На його думку, з посадою Яременка міг би добре впоратись представник "Слуги народу" Святослав Юраш. Мовляв, він непогано працює у цій галузі та організовує роботу міжпарламентських груп.

"Так, він молодий, йому 24 чи 25 років. Та хіба не це декларувала "Зе-команда"? Повірте, він набагато симпатичніше представляв би, це якраз той приклад, коли людина, не маючи досвіду, вчиться, працює і хоче його отримати", – зазначив Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, 29 жовтня під час роботи в сесійному залі парламенту народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко переписувався з жінками в онлайн-мережі знайомств.

Через деякий час нардеп переглядав профілі жінок у соцмережі для знайомств Tinder. 

Коли інформація про це була опублікована, Богдан Яременко назвав свої дії свідомою провокацією журналістів, у тому числі опублікував пост про це у Facebook. Однак через деякий час пост видалив і вибачився.

За даними ЗМІ, його змусив вчинити так пранкер, відомий під ніком "Джокер", який деякий час листувався з нардепом Богданом Яременком під виглядом генпрокурора Руслана Рябошапки.

Згодом Яременко вибачився з трибуни Верховної Ради. Він заявив: вважає, що ті, хто публікував зображення з його листуванням, користувалися краденим.

Пізніше він написав заяву про відставку з посади голови парламентського комітету з питань міжнародних відносин, однак підкреслив, що згоден піти тільки після відповідного рішення фракції.

Loading...