У багатьох питаннях погляди "Слуги народу" та "Голосу" збігаються, – Шуфрич про потепління між політсилами

Нестор Шуфрич

"Між Святославом-співаком і Святославом-політиком суттєво перемагає перший"

Між політичними партіями "Слугою народу" і "Голосом" непогані відносини і в багатьох питаннях їхні погляди збігаються.

Таку думку під час інтерв'ю в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич.

"Ну я вам скажу, що між Святославом-співаком і Святославом-політиком поки що суттєво перемагає перший і я думаю, всі з цим погоджуються. Що стосується їх стосунків, то вони ніби і так не погані, принаймні в багатьох питаннях їх погляди збігаються. І в питанні ринку землі, тому що це те, що зараз найбільш наболіле, і в питаннях щодо ставлення до різних меншин, але не національних меншин. Тобто у них в багато чому збігаються погляди", – зазначив Шуфрич. 

За його словами, вони всі хочуть бути в смартфоні. Але в реальному житті не все так, як би хотілося бачити через смартфон.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Пізніше стало відомо, що президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі в одного власника до 10 тис. га.

У четвер, 19 грудня, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що аграрному комітету Верховної ради необхідно близько 10-12 робочих днів для розгляду всіх поправок у законопроєкт про відкриття ринку землі.

Loading...