Новини » Спорт Читать эту новость на русском

У 2019 році в рейтингу ФІФА збірна України показала кращий результат за останні шість років

Національна збірна України з футболу зіграє на Євро-2020 Українська асоціація футболу

Підопічні Андрія Шевченка 2019 рік завершують на 24-й позиції у рейтингу Міжнародної федерації футбольних асоціацій

2019 рік збірна України завершила на 24-й позиції в рейтингу Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), що є п'ятим результатом за всю історію нашої національної команди. За останні шість років це найвище місце, яке посідала збірна України в рейтингу ФІФА станом на кінець року. Порівняно з попереднім грудневим показником команда Андрія Шевченка, яка виграла свою відбірну групу Євро-2020, піднялася на чотири рядки, повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Увосьме поспіль Україна розпочинає новий рік у ТОП-50 кращих команд світу. Рекордний результат за підсумками року був зафіксований 2006 року, коли українські футболісти під керівництвом Олега Блохіна опинилися на 13-му місці. А в щомісячному рейтингу Україна свого часу навіть була на 11-й позиції – із лютого по травень 2007 року.

Нагадаємо, що суперники збірної України у фінальному турнірі Євро-2020 на кінець нинішнього року розташувалися у світовому рейтингу так: Голландія – 14-е місце, Австрія – 2-те.

Додамо, що наступний рейтинг національних збірних Міжнародна федерація футбольних асоціацій оприлюднить 20-го лютого 2020 року.

Збірна України показала свій найкращий результат за шість останніх років у рейтингу ФІФА Українська асоціація футболу

Loading...