Програма "Деталі дня", – повне відео

ZIK

Обговорення найважливіших та найрезонансніших тем дня – на ZIKу

У понеділок ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Деталі дня" з ведучими Надією Сасс та Василем Апасовим.

У програмі йшлося про найважливіші деталі насиченого подіями дня, звучали експертні думки та ексклюзивні коментарі спікерів. До ефіру долучились народна депутатка від партії "Опозиційна платформа – За життя" Тетяна Плачкова, політичний консультант Михайло Чаплига та народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук.

Повне відео випуску можна подивитися просто тут:

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...