live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пєсков "не зрозумів тему дискусії", обговорюючи стрілянину біля ФСБ на Луб'янці

За його словами, Кремль не повинен якось коментувати подію

Дмитро Пєсков. Фото: EPA/SERGEI KARPUKHIN

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи реакцію Володимира Путіна на роботу спецслужб під час перестрілки, що трапилася минулого тижня у Москві неподалік будівлі ФСБ, заявив, що "не зовсім розуміє тему дискусії, що ведеться". Про це повідомляє Meduza.

Згідно з повідомленням, відповідаючи на питання журналістів про те, чи не виникає питань до організації безпеки в передсвятковий період і діяльності самої ФСБ, Пєсков зазначив, що Кремль не повинен якось коментувати інцидент.

"Це трагічна подія, оскільки загинули люди. Я б не сказав, що вона має якось коментуватись з Кремля. У будь-якому випадку, ми з вами живемо в такий час, не тільки наша країна, а й усі держави світу, коли, на жаль, ніхто не застрахований від будь-яких проявів божевілля з такими трагічними наслідками. Буде вжито всіх заходів для ліквідації цієї ситуації", - сказав речник президента.

Коли ж представники ЗМІ запитали, як все ж Володимир Путін оцінює роботу спецслужб і наскільки він задоволений тим, як вони спрацювали в цій ситуації, Пєсков зауважив, що не розуміє суті питання.

"Не зовсім розумію питання. Чесно кажучи, не зовсім розумію тему дискусії, яка ведеться. Мені нема чого додати до того, що я вже сказав", - відповів прессекретар.

Новини за темою: Подарунок ФСБ у день пресконференції Путіна: Що відомо про стрілянину в центрі Москви

Нагадаємо, у четвер, 19 грудня, у районі Луб'янки в центрі Москви, біля комплексу будівель ФСБ Росії невідомий влаштував стрілянину.  Повідомлялося про потерпілих. Згодом спецслужби заявили, що нейтралізували чоловіка, який відкрив вогонь. Loading...
Loading...
Loading...