live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

На всіх шахтах "Львіввугілля" вимкнено електроенергію через борги

Державне підприємство "Львіввугілля". Фото: varianty

На всіх 6 шахтах втрачено контроль за рудничною атмосферою, почалося затоплення

На 6 шахтах державного підприємства "Львіввугілля" вимкнено електропостачання через борги. 

Про це голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"У ніч з 22 на 23 грудня вимкнено електроенергію на всіх 6 шахтах ДП "Львіввугілля". Знеструмлено підйоми, водовідливи, вентилятори головного провітрювання. На всіх 6 шахтах втрачено контроль за рудничною атмосферою, йде затоплення", – заявив Волинець.

За його словами, відключення шахт ДП "Львіввугілля" від електроенергії відбулося через заздалегідь невиконувані вимоги з боку "постачальника останньої надії" районної електромережі – сплатити наперед 22 млн грн за електроенергію періоду грудня 2019 – січня 2020 року.

"Зрозуміло, шахтарі не в змозі виконати подібні вимоги через відсутність коштів, накопичені перед ними борги не тільки з зарплати, а й за відвантажене вугілля. Тільки ПАО Центренерго заборгувало гірникам "Львіввугілля" 92 млн грн, не сплативши ані копійки за вугілля, відвантажене в жовтні, листопаді, грудні", – зазначив Волинець.

Він також додав, що Незалежна профспілка гірників України звертається з телеграмами до президента та прем’єр-міністра про необхідність вжити термінових заходів для реагування на надзвичайну ситуацію.

Нагадаємо, правоохоронці Львівської області викрили факти використання шахтарів у особистих інтересах керівництвом шахт "Львіввугілля".Loading...
Loading...
Loading...