live

У Британії дівчинка купила листівки у відомому супермаркеті та виявила там послання від в'язнів з Китаю

Мережа супермаркетів припинила співпрацю із цим заводом

Послання від в'язнів виявили в листівках ВВС

Відома британська мережа супермаркетів Tesco припинила співпрацю з заводом у Китаї, після того, як 6-річна дівчинка виявила у пакунку із листівками таємне послання від в'язнів. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, шестирічна дівчинка із Лондона купила в супермаркеті пакунок із листівками, де виявила таємне послання від в'язнів китайської тюрми.

"Ми в'язні-іноземці в китайській в'язниці Цинпу в Шанхаї. Нас змушують працювати проти нашої волі. Допоможіть нам і повідомте про це правозахисні організації", - йшлося у листі. Також автори просили зв'язатися з Пітером Хамфрі - журналістом, який сам відсидів у тюрмі Цинпу.

Представники компанії Tesco заявили, що розпочали власне розслідування і в разі, якщо інформація підтвердиться, то торговельна мережа припинить співпрацю із китайським підприємством Zheijiang Yunguang Printing.

Як зазначається, батьки дівчинки, яка знайшла послання, зв'язалися з журналістом Пітером Хамфрі, а він зв'язався із двома іншими колишніми в'язнями Цинпу і ті підтвердили, що там практикується примусова праця на різноманітних підприємствах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що директор початкової школи в Англії заборонив учням відправляти різдвяні листівки однокласникам, стверджуючи, що святкова традиція шкодить планеті.Loading...
Loading...
Loading...