На Львівщині 15 осіб отруїлися після відвідування місцевого ресторану

У потерпілих виявили сальмонелу

Укрінформ

У місті Борислав Львівської області 14 осіб потрапили до лікарні із ознаками харчового отруєння після того, як відвідували місцевий ресторан. Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА.

"До КНП ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" надійшло повідомлення про госпіталізацію впродовж 11-12.12.2019 року до КНП "Центральна міська лікарня м. Борислава" БМР пацієнтів із скаргами на підвищення температури тіла, головний біль, тошноту, блювоту, біль в животі, частий рідкий стілець, з числа осіб, які 08-10.12.2019 року харчувались в ресторані "РАТ", що у м. Бориславі по вул. Коваліва", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час спілкування з потерпілими було встановлено, що всі вони в ресторані вживали в їжу піцу, салат "Цезар" та інші продукти. В матеріалі більшості пацієнтів висіяно Salmonella enteritidis.

Також відомо, що станом на 14:00 20 грудня за допомогою звернулось 15 осіб, 14 з яких госпіталізовано, а одна особа перебуває на амбулаторному лікуванні.

Нагадаємо, раніше у Львові сталося масове отруєння на весіллі. На погане самопочуття поскаржилися 11 людей, які відвідували святкування у місцевому ресторані.

Loading...