Справа Шеремета: Адвокат оскаржив арешт Кузьменко

Фігурант справи про вбивство Шеремета - Юлія Кузьменко Фото з відкритих джерел

"Слідчі мають протягом трьох днів виконати клопотання і надати відповіді"

Адвокат Юлії Кузьменко Владислав Довбуш подав ряд клопотань щодо її арешту. Також захист вимагає змінити запобіжний захід. 

Про це він заявив на брифінгу в суді. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Довбуш розповів, що подає клопотання щодо арешту Юлії Кузьменко, яка фігурує у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Він вимагає проведення слідчого експерименту щодо достовірності того, що саме Юлія Кузьменко є на відео, на якому її нібито хтось впізнає.

"Так, що генерал Коваль, відправляйте сюди своїх слідчих, я хочу це вручити зараз під пресою, що ми готові на будь які слідчі дії. Зараз я хочу, щоб це почув цей генерал, тому що він керує безпосередньо поліцією. Нехай сюди приїжджає... Отримавши це клопотання, він має протягом трьох днів його виконати і надати відповіді. Відповідно для підтвердження алібі Юлії Кузьменко і підтвердження того, що це не є та особа, яка зображена на відео з камер спостереження. Це дуже легко перевіряється", – сказав адвокат.

Також він зауважив, що буде подавати клопотання про проведення експертизи стосовно вимірювання особи та проведення допитів свідків на поліграфі.

Окрім цього, адвокат вимагає змінити міру запобіжного заходу. За його словами, прокурор може змінити запобіжний захід за своєю постановою.

"Ось ці клопотання. До того часу, поки не приїде слідчий і не отримає ці клопотання, я точно звідси нікуди не поїду і ніхто не поїде. Допоки прокурором не буде вирішено питання щодо запобіжного заходу я також звідси нікуди не поїду", – наголосив Довбуш.

Нагадаємо, що сьогодні прокурори у справі про вбивство Павла Шеремета не прийшли на розгляд апеляції на арешт підозрюваних Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко. Зокрема, через це суди перенесли. Засідання щодо Антоненка перенесли на 23 грудня, щодо Кузьменко – на 24 грудня.

Раніше повідомлялося, що ветеран бойових дій і музикант Андрій Антоненко (Riffmaster), якого підозрюють в організації вбивства журналіста Павла Шеремета, подав позов до Печерського суду на президента Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, генпрокурора Руслана Рябошапку та заступника глави Національної поліції Євгена Коваля.

 

Loading...