Палата представників США оголосила імпічмент Трампу

Дональд Трамп.

З відкритих джерел

Обвинувачення оголосили на двома статтями

У середу, 18 грудня, Палата представників Сполучених Штатів Америки прийняла рішення щодо імпічменту президента Дональда Трампа за двома статтями обвинувачень – у зловживанні владою та перешкоджанні роботі Конгресу в розслідуванні цієї справи. Про це повідомляє Укрінформ.
 
Як зазначається, звинувачення глави Білого дому у зловживанні владою підтримали 230 демократів, а проти імпічменту виступили 197 республіканців. Окрім цього, під час голосування стосовно перешкоджання Дональдом Трампом роботі Конгресу "за" проголосували 229 демократів, "проти" висловилися 199 республіканців.
 
Зокрема, у справі, яку було подано на розгляд, також йшлося про спроби американського президента вчинити тиск на нового очільника України з метою офіційного оголошення Києвом розслідування проти Джо Байдена.
 
"Ексвіцепрезидент США наразі є одним із найбільших політичних опонентів Дональда Трампа на президентських виборах 2020 року. У цьому зв'язку демократи закидають главі Білого дому спроби втягнути Україну в виборчий процес у США через призупинення військової допомоги та затягування обіцяної зустрічі в Білому домі", - зазначили в інформагентстві.
 
 
До слова, нижня палата третій раз за всю історію Сполучених Штатів Америки прийняла рішення про імпічмент президента країни.
 
Нагадаємо, вчора у Сполучених Штатах Америки розпочалося засідання Палати представників, під час якого планувалося оголосити імпічмент президенту Дональду Трампу.
Loading...