live

Отруєння та безпліддя: Чим небезпечна повторно кип’ячена вода

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Наслідки для здоров’я можуть бути непередбачуваними

Фахівці у сфері медицини з’ясували, до яких небезпечних наслідків може призвести повторне кип’ятіння води. Про це повідомляє Urkhealth.
 
"Небезпека полягає в тому, що для знезараження у водопровідну воду додається велика кількість домішок. Більше того, в рідині присутній миш’як, який необхідний для боротьби з патогенними мікроорганізмами. Як відомо, хімічний елемент має токсичні властивості. За словами медиків, повторення процесу кип’ятіння загрожує отруєнням", - йдеться у матеріалі.
 
Зокрема, фахівці додали, що мінеральні речовини та солі, які містяться у проточній воді, можуть перетворюються у фториди за умови повторного кип’ятіння рідини. А саме, ці сполуки, які згодом утворюються, підвищують ризик безпліддя. Крім цього, згідно з останніми дослідженнями, така вода здатна негативно впливати на розумовий розвиток дітей.
 
Також шкідливі сполуки, які утворюються унаслідок багаторазового кип’ятіння, підвищують ризик виникнення патологій щитовидної залози та погіршують стан порожнини рота. Окрім цього, вода може стати причиною порушення роботи гормональної системи.
 
Нагадаємо, нещодавно медики назвали п’ять основних симптомів, які можуть сигналізувати про розвиток раку головного мозку. 


Loading...
Loading...
Loading...