live

Не виплачувати до кінця року – Гончарук придумав як обійти закон

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Урядовий портал

Прем’єр-міністр уникає засідання Кабміну та намагається корегувати бюджет в ручному режимі

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру фінансів Оксані Маркаровій не проводити низку видатків до кінця року. Про це йдеться в документі за результатами наради у Гончарука.

"Забезпечити тимчасове, до кінця року, припинення проведення Казначейством платежів та реєстрацію бюджетних зобов’язань щодо видатків та надання кредитів загального фонду держбюджету (крім захищених видатків бюджету)", – йдеться в документі.

Прем'єр-міністр доручив заблокувати низку виплат Економічна правда

Прем'єр-міністр доручив заблокувати низку виплат Економічна правда

Варто зазначити, що в документі немає встановлених нормативно-правовими актами назв. А саме розпорядження, указ тощо... називається "За результатами наради під головуванням прем’єр-міністра України 17 грудня 2019 року". І саме цим "за результатом наради" міністру фінансів наказується припинити бюджетні виплати. Отже цей папір називається протокольне доручення.

Корегування бюджетних видатків має здійснювався розпорядженням Кабінету міністрів України. А таке розпорядження повинне ухвалюватися на засіданні Уряду, а не на нараді у Гончарука.

Чому прем’єр-міністр уникає засідання Кабміну та намагається корегувати бюджет в ручному режимі, мають прокоментувати у тому ж Кабміні.

Нагадаємо, що влітку цього року Кабмін затримав містам виплату 7,6 мільярда гривень із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток на прохання керівника офісу президента Андрія Богдана.

Також станом на листопад заборгованість по зарплаті зросла до рекордних 3,4 мільярди гривень. Це найгірший показник за 18 років.

 Loading...
Loading...
Loading...