Ми наполягаємо, щоб аграрний комітет наново розпочав розгляд 4700 правок, – Королевська

Наталія Королевська

"Ми ще такого не бачили, щоб на засіданні комітету для обговорення прийняття рішення видавали таблиці, де чітко вказано, яка поправка має бути відхилена, а яка врахована"

Зараз ні в кого не виникає сумніву, що в стінах українського парламенту відбувається глобальна маніпуляція та фальсифікація у питанні земельного законопроєкту. Ми будемо наполягати на тому, щоб нічне "засідання" аграрного комітету було скасовано і щоб ми заново почали розгляд всіх 4700 правок, які депутати подали у профільний комітет.

Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради, який транслювали в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, заявила народна депутатка України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська.

За її словами, зараз вони готують звернення в ДБР, щоб вони встановили факт зникнення поправок народних депутатів.

"Ми не вперше в українському парламенті, але такого ми ще не бачили, щоб на засіданні комітету для обговорення прийняття рішення видавали таблиці, де чітко вказано, яка поправка має бути відхилена, а яка врахована. Тобто, це чиста фальсифікація рішення комітету", – сказала народний депутат.

Також вона зазначила, що депутати ініціювали зустріч з керівництвом парламенту для того, аби обговорити питання, як повернути роботу комітету в законне русло.

"Треба припинити цей частий фарс, який вже добу продовжується. Нехай бачать всі люди в нашій державі, я думаю, що ні в кого не виникає сумніву про ту глобальну маніпуляцію та фальсифікацію, яка зараз відбувається в стінах українського парламенту. Ми будемо наполягати на тому, щоб ці таблиці були змінені, нічне "засідання" також було замінено, щоб повернули всі правки, які ми подавали і щоб ми почали розглядати всі 4700 правок, які ми подали у профільний комітет і ми хочемо розглянути по суті кожну з них", – констатувала Наталія Королевська.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Раніше парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики попросив Верховну Раду включити до порядку денного на засідання в п'ятницю, 20 грудня, законопроєкт №2178-10 про запровадження ринку землі.

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Loading...