live

Мінінфраструктури запустило тендер на будівництво аеропорту у Дніпрі

Ось так виглядатиме у майбутньому аеропорт у Дніпрі Фото з відкритих джерел

На це виділили 200 млн гривень

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив про запуск тендеру на розробку та експертизу проекту будівництва аеропорту у Дніпрі.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що замовником виконання робіт раніше обрали держпідприємство "ФІНІНПРО".

Але згодом усі чотири тендерні пропозиції, підготовлені вищезгаданим підприємством, виявилися неякісними та представленими не в повному обсязі, що не дозволило у законний спосіб визначити переможця відповідних торгів.

"Крім того, наказом Держаудитслужби від 02.12.2019 № 343 проведено моніторинг закупівлі на предмет ризиків. Відповідно до попередніх висновків моніторингу, тендерна документація Замовника відповідає вимогам чинного законодавства, а подані учасниками пропозиції та документація не відповідають кваліфікаційним критеріям, визначеним умовами закупівлі", - говориться у повідомленні.

Саме тому було прийнято рішення розпочати процедуру нової закупівлі, яку планується завершити у найкоротші встановлені законодавством строки.

Згідно із Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" на будівництво аеропорту виділили 200 млн гривень.

Тендер вже опублікували на Prozorro.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Гончарук анонсував відкриття нового терміналу у запорізькому аеропорту.Loading...
Loading...
Loading...