Гончарук роз'яснив свое рішення щодо заморожування бюджетних виплат

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Кабінет міністрів

В Україні вже не раз траплялося тимчасове призупинення виплат Казначейства, заявив прем'єр

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму відеозверненні роз'яснив рішення щодо замороження бюджетних видатків до кінця 2019 року. Відео він опублікував у Facebook.

За словами Гончарука, уряд у повному обсязі профінансує усі захищені статті видатків, до яких входять пенсії, зарплати та всі соціальні виплати, а також профінансує всі зобов'язання, на які відкрито асигнування.

Прем'єр підкреслив, що тимчасове призупинення виплат Казначейства за всіма іншими статтями вже не раз траплялось в Україні.

"Наприкінці кожного року кожний орган намагається витратити всі гроші, які не було використано за 11 місяців до цього. Хтось за декілька мільйонів купує канцтовари на наступний рік, а хтось просто майстерно привласнює ці гроші собі. Ми з цією історією хочемо закінчити. До кінця фінансового року, тобто до 27 грудня, Держказначейство щодня вручну буде переглядати всі виплати, які планують провести", - зазначив голова Уряду.

Гончарук додав, що найближчим часом міністр фінансів Оксана Маркарова виступить на брифінгу, на якому докладніше розповість про всі деталі.

Нагадаємо, раніше Олексій Гончарук заявив про дефіцит бюджету. Казначейство, припинивши реєстрацію юридичних та фінансових зобов'язань, практично запропонувало згорнути всі бюджетні програми у зв'язку з невиконанням дохідної частини бюджету.

Loading...