Через дефіцит держбюджету Мінфін фінансуватиме до кінця 2019 лише захищені статті

З відкритих джерел

Решту платежів будуть проведені після аналізу їх пріоритетності

Державне казначейська служба до кінця 2019 року профінансує лише захищені статті видатків (зарплата, пенсії, всі соціальні платежі). А також проплатить усі зареєстровані за 11 місяців зобов’язання, на які відкрито асигнування.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Зазначається, що решта платежів, які були зареєстровані вже в грудні, будуть проведені після аналізу їх пріоритетності разом з розпорядниками бюджетних коштів з огляду на невиконання доходів держбюджету протягом 11 місяців 2019 року.

В Мінфіні пояснюють, що дефіцит утворився внаслідок міцнішого, ніж враховано в бюджеті, обмінного курсу гривні, повільнішого зростання імпорту та падіння виробництва тютюнових виробів.

Як повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Телегам-каналі наказ фінансувати лише захищені статті видатків міністру фінансів України Оксані Маркаровій дав прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Нардеп оприлюднив відповідне розпорядження прем’єра.

Розпорядження прем'єр-міністра Олексія Гончарука Телеграм-канал О. Гончаренко

Нагадаємо, Міністерство фінансів до кінця цього року планує здійснити додаткові внутрішні запозичення обсягом до 10 млрд грн у рахунок фінансування держбюджету 2020 року.

Loading...