Вбивство Шеремета: Антоненко відмовляється давати свідчення

Антоненко досі перебуває в ізоляторі тимчасового тримання

Ветеран АТО Андрій Антоненко РБК-Україна

Фігурант справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко відмовляється давати свідчення. Про це написав на своїй сторінці у Facebook член групи правового захисту Антоненка Віталій Галенченко.

Згідно з повідомленням, Антоненко відмовився давати свідчення слідчому, оскільки вважає, що слідство у справі Шеремета ставиться упереджено до нього.

"Слідчий вчора намагався допитати Андрія, але він вимушений був скористатись правом передбаченим ст. 63 Конституції України (тобто відмовитись давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів). Такий вчинок був обумовлений тим, що його на всю країну вищі керівники поліції, міністр МВС, Генеральний прокурор, а також особисто Президент України в один голос фактично назвали злочинцем. З огляду на це ми припускаємо, що зі сторони слідчих буде певна упередженість", - йдеться у дописі.

Водночас Галенченко зазначив, що Антоненко в майбутньому буде давати показання, але за однієї умови: "Андрій в подальшому буде давати показання, але лише коли переконається в неупередженості слідства. Наразі, з урахуванням наявних в справі матеріалів та гучних заяв в ЗМІ керівництва країни, такої впевненості немає".

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Також у суботу, 14 грудня, Печерський районний суд Києва заарештував на два місяці (до 8 лютого 2020 року) музиканта і ветерана АТО Андрія Антоненка, якого слідство підозрює в організації вбивства журналіста Павла Шеремета.

Loading...