У Зеленського назвали особливий статус Севастополя однією з причин анексії Криму

Антон Кориневич. Фото UATV

Представники президента вважають, що в Україні не повинно бути особливого статусу для будь-яких міст

Представник президента України у Автономній Республіці Крим Антон Кориневич стверджує, що особливий статус Севастополя став однією з причин анексії Криму Росією і подальшого розв’язання війни проти України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, в Україні не повинно бути міст з особливим статусом.

"Спочатку хочу сказати, про місто Севастополь ніхто не забув. Повинні відійти від радянського та російського наративу про особливі статуси для окремо взятих міст. Переконаний, в Україні не повинно бути особливого статусу для будь-яких міст. Місто Київ як столиця має статус міста-столиці і це предмет окремого регулювання, але це не особливий правовий статус", – заявив Кориневич.

Він також зазначив, що особливий статус Севастополя створив умови для розміщення там російської військової бази, яку використовували для захоплення українських территориий.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський у своєму законопроєкті про внесення змін до Конституції пропонує прибрати з Основного закону згадку про особливий правовий статус міста Севастопіль. В законопроєкті №2598 немає жодної згадки про Севастополь, а особливий статус управління надається тільки столиці – Києву.

Loading...