live

На Новий рік роботу громадського транспорту в Києві планують продовжити на 3 години

Фунікулер працюватиме цілодобово

Святкування Нового року та Різдва Facebook/FolkUkraine

У Києві роботу громадського наземного транспорту та метрополітену в новорічну ніч планують продовжити на три години – до 03:00. Про це заявила директорка Департаменту культури Діана Попова під час розширеного засідання колегії Київської міськдержадміністрації, присвяченої підготовці міста до святкування Нового року, Різдва та Водохреща, передає УНІАН.

"У новорічну ніч буде подовжено роботу пасажирського транспорту на 3 години, фунікулер працюватиме цілодобово", - заявила Попова.

Слід зауважити, що поки не оприлюднено текст відповідного розпорядження Київської міської державної адміністрації.

Окрім цього, директорка нагадала про зміни у маршрутах громадського транспорту, що пов'язані зі святковими заходами в місті. Так, 19, 22, 24, 25, 31 грудня та 1 і 7 січня під час святкових заходів Володимирським проїздом буде заборонено рух всіх видів транспортних засобів.

Нагадаємо, від початку грудня у столиці дозволено рух транспорту вулицею Хрещатик щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні. Це пов’язано з обмеженнями руху транспорту уздовж Володимирського проїзду на час підготовки та святкування Нового року та Різдва.Loading...
Loading...
Loading...