Готові тут ночувати: Шуфрич вимагає розгляду всіх 4765 поправок до "земельного" законопроєкту

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Ми готові тут жити, але ми не пропустимо жодної поправки"

Жорстка позиція "Опозиційної платформи – За життя" – розгляд усіх поправок до "земельного" законопроєкту.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Нестор Шуфрич.

Парламентар за кілька хвилин до початку роботи Комітету ВРУ з питань аграрної політики наголосив, що народні депутати добиватимуться того, щоб комітет розглянув усі 4765 поправок до "земельного" законопроєкту.

"Це наша жорстка позиція. Ми готові тут ночувати. Ми готові тут жити, але ми не пропустимо жодної поправки", – заявив народний депутат.

Нестор Шуфрич звернув увагу на те, що кожна поправка має бути обговорена і проголосована. Він зазначив, що на обговорення кожної поправки виділено 30 секунд і одна хвилина для того, щоб її обсудити. Нестор Шуфрич зауважив, що, якщо іти за повною процедурою, поправки на засіданні комітету розглядатимуть щонайменше 10 днів та ще приблизно 2 місяці – у ВРУ.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Раніше парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики попросив Верховну Раду включити до порядку денного на засідання в п'ятницю, 20 грудня, законопроєкт №2178-10 про запровадження ринку землі. 

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Loading...