У Японії створили "картонну маму", щоб заспокоїти малюка

Макет мами для заспокоєння дитини, Фото: LadBible

Картонний макет "охороняє" дитину, поки та спить

У Японії батьки змайстрували картонний макет мами, щоб попередити плач їхньої дитини під час відсутності жінки у кімнаті. Про це повідомляє LadBible.
 
Як зазначається, японка на ім’я Фукі Сато вигадала створити із картону свій макет, на якому надруковано її обличчя. Зокрема, такий лайфхак жінка застосувала, щоб мати змогу займатися хатніми справами, в той час, як її син думатиме, що мама завжди поряд. Після чого Фукі Сато залишила у кімнатах свою "картонну копію"  у різних позах.  А саме, в одній кімнаті стоїть фігура, на якій японка ніби стоїть, в іншому приміщенні жінка сидить на килимку а ніби грається з дитиною.
 
Згодом батьки вирішили перевірити ефективність такого методу та записали на відео реакцію сина на "картонну маму". Результати показали, що дитина почувається впевнено та не хвилюється, коли фігурка мами знаходиться біля нього.
 

 
До слова, батько дитини додав, що попри це, вони не залишають дитину надовго саму в кімнаті. Тому кожні 20 хвилин навідують малюка та перевіряють, чи усе гаразд.
 
Нагадаємо, нещодавно японські інженери створили незвичний суперавтомобіль з матеріалів рослинного походження – відходів сільського господарства та деревини.
Loading...