Розширення мандату ОБСЄ припинить вогонь на Донбасі, - Разумков

Голова ВРУ Дмитро Разумков і президент ОБСЄ Георгій Церетелі Фото ВРУ

Робота ОБСЄ за принципом 24/7 - дуже важливий фактор стабілізації ситуації на Донбасі

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з президентом Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Георгієм Церетелі і зазначив, що розширення мандату ОБСЄ дасть змогу виконати пункт про припинення вогню на Донбасі, передає пресслужба ВРУ.

"Ми сподіваємося, що найближчим часом мандат спеціальної моніторингової місії ОБСЄ буде розширено у рамках виконання домовленостей, яких було досягнуто під час нормандської зустрічі, - висловив сподівання Разумков.

Спікер акцентував увагу на тому, що робота СММ ОБСЄ за принципом 24/7 є дуже важливим фактором стабілізації ситуації на Донбасі.

"Коли працює ОБСЄ, спостерігається тиша на всіх напрямах, а отже розширення мандату дасть змогу виконати пункт про припинення вогню", - додав голова ВРУ.

Раніше повідомлялося, що незаконні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей не пускають представників СММ ОБСЄ на непідконтрольні уряду України території, зокрема і до ділянок розведення сил і засобів.

Loading...