live

Путін - Hublot?: Новий випуск російської газети вийшов із Зеленським і рекламою годинників на першій шпальті

Галас почався через фразу героя Зеленського у серіалі "Слуга народу"

"Слугу народу" побачать в Росії

ТНТ

Сьогодні, 17 грудня, російська газета "Ведомости" вийшла із зображенням президента України Володимира Зеленського та рекламою швейцарських годинників Hublot на першій шпальті, передає Медуза.

Згідно з повідомленням, на першій шпальті газети розміщено статтю "Зеленский пошел на поправки", в якій розповідається про децентралізацію влади в Україні, статтю проілюстровано зображенням президента Зеленського, а під нею знаходиться реклама годинників Hublot.

Володимир Зеленський і реклама Hublot на першій шпальті російської газети Facebook

Справа в тому, що тиждень тому телеканал "ТНТ" почав і майже відразу припинив показ в Росії серіалу "Слуга народу" із Володимиром Зеленським у головній ролі. З першої серії телеканал вирізав жарт про президента РФ Володимира Путіна. За сюжетом, коли герой Зеленського, новообраний президент України Василь Голобородько, вибирає коштовний годинник і костюм, прем'єр-міністр пропонує йому годинник марки Hublot (він вимовляє його назву як "Хубло"), який носить Путін. На що Голобородько дивується і каже: "Путін - Хубло"?

Власник газети "Ведомости" Дем'ян Кудрявцев зазначив, що видання не керує рекламою, яка виходить на сторінках.

"Так, рекламодавець завжди говорить, на якій газетній шпальті він хоче рекламу. Але вони (компанія Hublot, - ред.) не могли знати про те, що буде розміщено на розвороті. А ті люди, які писали статтю про Зеленського, не могли знати, яка буде реклама. Це заборонено", - пояснив Кудрявцев.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко підготував депутатський запит про умови продажу прав на трансляцію серіалу "Слуга народу" на російському телеканалі "ТНТ".

 

Loading...