Молчанов: У нас є "професійні" волонтери і псевдоактивісти, які лише цинічно заробляють

Юрій Молчанов Скріншот ZIK

"У нас є "професійні" революціонери і "професійні" волонтери"

В Україні є волонтери-романтики, які допомагали армії і продовжують це робити, а є "професійні" волонтери, які лише цинічно заробляють.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив журналіст, продюсер, медіаексперт Юрій Молчанов.

Під час обговорення теми щодо затримання фігурантів у справі Шеремета (нагадаємо, серед затриманих – добровольці та волонтери) ведуча програми Наташа Влащенко зауважила, що виникає питання, що ж донині роблять волонтери на блок-постах, якщо армія вже реформована. Наташа Влащенко нагадала про дискусію у суспільстві, частина якого обурюється підозрами на адресу волонтерів та добровольців, а частина має протилежну думку з цього приводу.

Юрій Молчанов зауважив, що Україні доведеться пройти складний шлях, який був абсолютно прогнозований. Він зауважив, що йому дивно слухати нарікання людей, які очікували чогось іншого від революції.

"Не пам’ятаю, хто сказав ці слова, але вони абсолютно точно характеризують нашу революцію: "Спочатку революція пожирає своїх ворогів, потім вона поїдає своїх попутників і зрештою вона починає поїдати сама себе". Ось зараз ми це бачимо, коли цей процес фактично завершується. Він заходить у третю стадію, а чим він завершиться, ніхто не знає", – заявив Юрій Молчанов.

Гість програми також зауважив: "У нас є волонтери – романтики, ідеалісти, які, дійсно, допомагали і допомагають армії, збирають кошти, відривають останнє. У нас є люди, які, дійсно, ідейно у це все повірили, а є "професійні" революціонери і "професійні" волонтери, оці псевдоактивісти. Вони є, і складно говорити, що їх немає, які на цьому заробляють і заробляють досить непогано, цинічно абсолютно".

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Loading...