Зеленський розпочав офіційний візит до Азербайджану

Володимир і Олена Зеленські в Азербайджані Офіс президента

За результатами перемовин очікується підписання деяких документів

Президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Азербайджанської Республіки, передає пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, у рамках візиту запланована зустріч Зеленського з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим та прем'єр-міністром Алі Асадовим, а також переговори у розширеному форматі.

"За результатами перемовин очікується підписання міжвідомчих та міжрегіональних українсько-азербайджанських документів і зустріч зі ЗМІ", - поінформували у пресслужбі.

Також лідери України та Азербайджану візьмуть участь у роботі Українсько-азербайджанського бізнес-форуму.

Після зустрічей, Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідає Український культурно-освітній центр Бакинського слов'янського університету, де зустрінуться з представниками української громади в Азербайджані.

Раніше повідомлялося, скільки заробив президент України Володимир Зеленський за листопад. Він отримав зарплату у розмірі 28 тис. гривень. При цьому з нарахованої суми було виплачено 5 460 гривень податків і зборів. Таким чином виплачена Зеленському зарплата за листопад становить 22 540 гривень.

Loading...