live
Новини » Політика 69 Читать эту новость на русском

У Зеленського дискутують про співпрацю з американськими лобістами

Фото з відкритих джерел Президент України Володимир Зеленський,
загрузка...
загрузка...

Видання зазначає, що, прагнучи покращити стосунки України з Вашингтоном, союзники Зеленського зустрілися з лобістами

В оточенні президента Володимира Зеленського ведуться дискусії щодо можливої співпраці з американськими лобістами, пов’язаними з Полом Манафортом. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на власні джерела.

Видання зазначає, що, прагнучи покращити стосунки України з Вашингтоном, союзники Зеленського зустрілися з лобістами, тісно пов'язаними з адміністрацією Дональда Трампа.

Видання пише, що попередні дискусії щодо співпраці з лобістами розділили команду Зеленського.

Однак, за словами трьох людей, знайомих з дискусіями, дві компанії, з якими обговорюється можливість співпраці, пов’язані з Манафортом.

Представник однієї з фірм, Mercury Public Relations, яка працювала з Манафортом, Брайан Ланза минулого місяця в Києві зустрівся з помічником Зеленського Андрієм Єрмаком.

Зазначається, що зустріч організував американський юрист на ім'я Ендрю Мак, який сам минулого місяця зареєструвався у Міністерстві юстиції США як неоплачуваний лобіст Зеленського. 

Ще одна фірма, яку обговорювали помічники Зеленського, Prime Policy Group, також має зв'язки з Манафортом. Її заснував Чарлі Блек, колишній бізнес-партнер Манафорта у 1980-х та 90-х. Фірма Блека представляла інших клієнтів в Україні, серед яких Сергій Тігіпко, зазначає видання.

Блек заявив, що не мав жодних розмов з командою Зеленського щодо можливого контракту, але не буде проти такої співпраці.

Видання також повідомляє, що Зеленський, імовірно, нарешті здобув підтримку Білого дому щодо кандидатури посла України у США.

Зазначається, що посол України в ООН Володимир Єльченко чекав на затвердження Вашингтона з кінця вересня або початку жовтня.

За словами джерел, про його затвердження має бути офіційно повідомлено цього тижня. Білий дім та Державний департамент не відповіли на питання про схвалення Єльченка.

Читайте також. Скандал з лобістами у США: Представник Зеленського не має офісу і ніде не зареєстрований.

 

Loading...
Loading...
Loading...