Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Тренер "Десни" Олександр Рябоконь: Хотілося з кращим настроєм піти у відпустку

Головний тренер чернігівської "Десни" Олександр Рябоконь поділився думками після поразки від київського "Динамо" Портал ua-football.com

Керманич "сіверян" вважає, що його команда сама винна в поразці з "біло-блакитними", бо не реалізувала свої моменти

Головний тренер чернігівської "Десни" Олександр Рябоконь поділився думками після домашньої поразки від київського "Динамо" в рамках 18-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги сезону-2019/2020, у якому його підопічні зазнали невдачі з мінімальним рахунком 0:1, повідомляє ua-football.com.

– Поразка є поразка. Хотілося з кращим настроєм піти у відпустку, але не вийшло. Але в цілому, ми провели вдалий рік, особливо другу його половину, ми виконали головну нашу задачу – потрапили до першої шістки. Це основне. Але настрій зараз, зізнаюся, не дуже хороший...

– "Динамо" знаходиться під вогнем критики. Сьогодні ви провели матч з цією командою. З вашої точки зору, в чому її головні проблеми зараз?

– Навіщо я буду робити такі оцінки? У "Динамо" дуже кваліфіковані тренери. Та й по сьогоднішній грі якихось проблем у "Динамо" я не помітив. І матч з "Лугано", який підняв хвилю критики, теж в пасив киянам я б не записав – вони в цьому поєдинку мали повну перевагу. А сьогодні гра була відносно рівна. У "Динамо" є група хороших футболістів, вони мобільні, біжать, можливо, є психологічні проблеми. Але коментувати цю ситуацію я не хочу, у мене є своя команда зі своїми проблемами.

– Чи можна сказати, що в київському матчі з "Динамо" ви вичерпали ліміт везіння, і сьогодні вам його не вистачило?

– Можливо. У тому матчі нам було складніше, особливо після другого забитого гола, коли "Динамо" мало дуже велику перевагу. Тоді вдалося відстояти переможний рахунок, а сьогодні була зовсім інша гра. Команди мали більш-менш рівні шанси на успіх, але ми свої моменти не реалізували.

– Як оціните суддівство в сьогоднішньому матчі?

– Судді вирішального значення сьогодні не зіграли. Все було по грі. У нас були моменти, ми самі винні в цій поразці.

 

 

Loading...