Ірина Герещенко про справу Шеремета: Чому участь у пресконференції брав президент України?

народна депутатка України, фракція "Європейська солідарність" Ірина Геращенко 112.ua

"Участь в героїчних подіях на фронті не може бути індульгенцією, але так само неприпустимо призначати винних"

Участь президента України Володимира Зеленського на пресконференції щодо розслідування справи вбивства журналіста Павла Шеремета, викликає багато запитань. Необхідно створити ТСК щодо тиску Офісу президента на силові структури.

Таку думку на засіданні погоджувальної ради висловила народна депутатка України, фракція "Європейська солідарність" Ірина Геращенко. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Народна депутатка сказала, що з огляду на події у зв'язку з  розслідування справи вбивства журналіста Шеремета, необхідно створити ТСК щодо тиску Офісу президента на силові структури. Адже складається враження, що вони працюють керуючись дзвінками з ОП. 

"Очевидно, що участь в героїчних подіях на фронті не може бути ні для кого індульгенцією, але так само неприпустимим є призначати винних. Ми і весь світ дуже уважно зараз стежимо за цією резонансною справою і ми сподіваємось, що слідчі органи разом з міжнародними експертами мають знайти винних, замовників, організаторів, а не їх призначити. І, очевидно, викликає дуже багато запитань, чому в цій пресконференції брав участь президент України, як це впливає, насправді, на незалежність слідства", – зазначила Геращенко.

Також вона наголосила, що категорично проти того, щоби зараз під егідою розслідування відбувалася дискредитація всього ветеранського руху.

"І нам би дуже хотілося під час годин запитань до уряду заслухати міністра ветеранів про те, якою є позиція і політика нинішньої влади відносно психологічної реабілітації і допомоги ветеранів, і взагалі тим людям, які сьогодні захищають Україну", – наголосила депутатка.

Новини за темою: Кабмін просить Раду пришвидшити розгляд законопроєкту про гральний бізнес

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Loading...