live
Новини » Політика 201 Читать эту новость на русском

Клочок про ситуацію довкола Ситника: Нова влада не збирається боротися з корупцією

ZIK
загрузка...
загрузка...

Ситник очолює непересічне відомство і має бути взірцем, і навіть за натяк на корупційні діяння має скласти свої повноваження, – вважає Клочок

Після відсутності реакції на рішення суду щодо директора НАБУ Артема Ситника очевидно, що нова влада не збирається боротися з корупцією.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Валерій Клочок. 

Ведуча поцікавилася, які у нього думки щодо рішення суду щодо директора НАБУ Артема Ситника. У відповідь Клочок сказав, що Ситник очолює непересічне відомство і має бути взірцем, і навіть за натяк на корупційні діяння має скласти свої повноваження.

"Але, ви бачите, від нього немає ніякої реакції. Тому я думаю, що від нього треба було вимагати такої заяви якщо він не може сам написати. Я думаю, що ми допоможемо йому в цій справі", – сказав експерт.

Водночас, він зауважив, що не розуміє, чому після того, як ми обрали нового президента, дали максимальний кредит довіри його політичній силі, який обіцяв тотальну боротьбу з корупцією, масові посадки, а їх немає.

"Є доконаний факт, встановлений в судовому порядку. Реакція президента в цій частині мала б бути просто невідкладною, натомість він йде і бере участь у, поки що, сумнівних пресконференціях", – переконаний Валерій Клочок.

Ведуча запиталася, чому на це не звертають увагу або роблять вигляд, що все добре, кому це вигідно. Він відповів, що для нього очевидно, що нова влада не збирається боротися з корупцією новими методами, чи боротися з нею взагалі.    

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета. Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

13 грудня суд відправив підозрювану у вбивстві Шеремета Дугарь під цілодобовий домашній арешт. Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід волонтерці і дитячому лікарю Юлії Кузьменко – вона залишиться під вартою до 8 лютого 2020 року.

Крім того, 14 грудня суд обрав запобіжний захід музиканту і ветерану АТО Андрію Антоненку.

Loading...
Loading...
Loading...