Без розкриття замовників справу Шеремета не поставлять на фінальну колію, – Решмеділова

Політологиня Олександра Решмеділова. Фото: Aleksandra Reshmedilova/Facebook

"Тут буде співпраця і МВС, і СБУ, і ГПУ, тобто там буде багато пов'язано між собою і де буде слабка ланка поки важко сказати"

Без розкриття справи вбивства журналіста Павла Шеремета до замовників, а лише якщо до відповідальності будуть притягнені виконавці, не можна казати про значки для правоохоронців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заяви кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

Ведуча запиталася, хто дав рух справі Шеремета, адже Арсен Аваков був весь час міністром і міг це все розкрити, тож кому за це можна вішати значки. У відповідь вона сказала, що наразі зарано говорити про значки.

"Без розкриття або розкручування справи до замовників, а лише якщо до відповідальності будуть притягнені виконавці – це не поставить на фінальну колію, тобто це буде лише to be continue. Тому взагалі не можна казати про певні значки", – переконана Решмеділова.

На її переконання, якщо справу зможуть докрутити і довести до фіналу, то це може підвищити рівень довіри як до міністра, так і до правоохоронної системи.

"Тут буде співпраця і МВС, і СБУ, і ГПУ, тобто там буде багато пов'язано між собою і де буде слабка ланка поки важко сказати", – констатувала Олександра Решмеділова.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п'ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета. Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

13 грудня суд відправив підозрювану у вбивстві Шеремета Дугарь під цілодобовий домашній арешт. Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід волонтерці і дитячому лікарю Юлії Кузьменко – вона залишиться під вартою до 8 лютого 2020 року.

Крім того, 14 грудня суд обрав запобіжний захід музиканту і ветерану АТО Андрію Антоненку.

Loading...