Юрій Макаров очолив комітет Шевченківської премії

Юрій Макаров. Фото: Маріан Стрільців

Про це повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Головний редактор телебачення Суспільного мовника Юрій Макаров став головою Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

"Головний редактор ТБ Суспільного мовника Юрій Макаров став головою Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Мають же бути в житті й добрі новини", – написав Зураб Аласанія.

Довідка.

Юрій Макаров – журналіст, телеведучий, документаліст, письменник. Лауреат премії Телевізійної академії України "Золота Ера" в номінації "Найкраща культурно-історична програма", багаторазовий номінант та двічі лауреат національної премії "Телетріумф" (2006, 2007), лауреат ІІ премії PROMAX/BDA (разом з О. Захаровою та О. Роднянським) за найкраще промо телеканалу (Сан-Франціско, 1999). Номінант премії "Книга року BBC" за 2013 р. з романом "За чверть десята". У 1999-му Юрій Макаров обраний дійсним членом Телевізійної академії України. Заслужений журналіст України.

Loading...