live

Україна затиснута між імперіями, - Раїмов

Піарник Дмитро Раїмов, колишній радник глави МОЗ

"Росії все одно Порошенко чи Зеленський в умовах геополітичних змін"

Україна затиснута між велетенськими імперіями - Росією, Європою та Туреччиною. Ніхто з них не збирається домовлятися з Україною.

Про це в ефірі програми "Інтерв'ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

На його переконання, якщо до "нормандського формату" можна було говорити, що "Росія хоче врегулювання конфлікту на Донбасі, проте їй не подобався Порошенко, але є інший президент", то після зустрічі у Парижі можна прийти до іншого висновку.

"Після зустрічі в Парижі можна прийти до висновку, я до нього підходжу максимально обережно, що Росії все одно Порошенко чи Зеленський в умовах геополітичних змін, об’єднання Білорусі і Росії, ситуації в Євросоюзі, зростання впливу Туреччини, де Україна затискається між велетенськими імперіями, то ніхто з нами не збирається домовлятися і розмовляти, їх влаштовує такий формат, їх все влаштовує", – вважає Раїмов.

Тому, на переконання політтехнолога, Росія не збирається ніяк врегульовувати конфлікт на Донбасі, її влаштовує той стан, в якому це все знаходиться, єдине що б їм хотілося – це зняти санкції.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі вперше за три роки відбулася зустріч у "нормандському форматі".

Детальніше на цю тему читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Знаю, що частина Офісу президента вже поділяє це переконання, а частина сподівається на краще, якщо до "нормандського формату", до поїздки в Париж, можна було говорити, що Росія хоче врегулювання і розмов, і тоді їм не подобався Порошенко ,от тепер є інший, давайте поговоримо.

Loading...
Loading...
Loading...