live
Новини » Світ 68 Читать эту новость на русском

У Грузії відбувся мітинг на підтримку європейського курсу

Фото з відкритих джерел Мітинг-протест в Тбілісі,
загрузка...
загрузка...

На заході зібралося приблизно 50 тисяч активістів

У столиці Грузії, Тбілісі, відбувся багатотисячний мітинг-концерт з метою святкування головування країни в Раді Європи. Про це повідомляє "Новости-Грузия".

Як зазначається, на масштабний мітинг вийшли щонайменше 50 тисяч активістів для того, щоб висловити підтримку правлячій команді.

Зокрема, 27 листопада Грузія офіційно отримала статус країни-голови Ради Європи на 6 місяців. У зв’язку з цим правляча партія організувала мітинг-концерт під гаслом "Шлях Грузії до Європи" для відзначення цієї події.

До слова, в мітингу-концерті взяли участь члени, прихильники та активісти місцевої партії "Грузинська мрія", а також державні службовці майже з усіх регіонів країни.

Крім цього, спікерами заходу стали члени правлячої партії. Також на мітингу були присутні прем'єр-міністр Грузії Георгій Гахарія, голова "Грузинської мрії" Бідзіна Іванішвілі, генеральний секретар партії і мер Тбілісі Каха Каладзе.

Нагадаємо, цього тижня у Грузії правоохоронці заарештували 12 людей, які вийшли на акцію протесту під будівлю парламенту - серед них був лідер опозиційної партії "Нова Грузія" Ґіорґі Вашадзе.

Loading...
Loading...
Loading...