live
Новини » Світ 67 Читать эту новость на русском

Сербські опозиціонери заблокували вхід у будівлю держтелерадіокомпанії в Белграді

Протест в Белграді

Активісти опозиції вважають, що влада Сербії обмежує свободу преси

Сербські опозиціонери заблокували в Бєлграді вхід в будівлю, де розташоване державне радіо і телебачення Сербії (РТС). Акція спрямована проти погіршення, за словами опозиціонерів, ситуації зі свободою преси в Сербії.

Вхід до будинку РТС заблокували члени Сербського альянсу, опозиційної групи. Акція почалася опівдні 13 грудня і тривала 8 годин, – повідомляє Голос Америки.

Незалежні сербські ЗМІ неодноразово скаржилися на тиск з боку чиновників і звинувачували уряд в розпалюванні нетерпимості до журналістів. На думку учасників протесту, нинішній президент Сербії Олександр Вучич є прихильником обмеження свободи преси і демократії. Сам Вучич з цими звинуваченнями не згоден.

Правляча Сербська прогресивна партія, очолювана Вучичем, прийшла до влади в 2012 році. Вучич очолює країну з 2017 року. Його уряд зміцнив зв’язок Сербії з традиційним союзником - Росією.

Нагадаємо, після критики лідерами західних країн останніх угод Сербії з РФ, президент Александр Вучич заявив, що Белград припинить купувати зброю у Москви.

Loading...
Loading...
Loading...