live
Новини » Світ 207 Читать эту новость на русском

Майже третина Канади може перетворитися на заповідник

з відкритих джерел Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Через 10 років країна планує збільшити площу ПЗФ

У Канаді до 2030 року планують суттєво збільшити загальну площу природно-заповідного фонду країни приблизно на 30% від усієї території. Про це йдеться у мандаті прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, пише Укрінформ.

“Вам належить працювати з міністром рибальства, океанів і берегової охорони над втіленням амбітного плану захисту 25% сухопутної території та 25% морів Канади до 2025 року”, - зазначено у документі, переданому очільнику міністерства довкілля та кліматичних змін Джонатану Вілкінсону.

За словами Трюдо, план зі створення заповідників повинен базуватися на наукових твердженнях та знанні корінних народів, враховуючи погляди місцевого населення.

У зв’язку з цим, міністру довкілля Вілкінсону було доручено встановити п’ятирічні цілі щодо викидів, які базуються на рекомендаціях експертів та консультаціях із громадянами.

“На міжнародних форумах слід також схиляти інші держави до встановлення мети у 30% природоохоронних територій до 2030-го”, - заявив Джастін Трюдо.

Нагадаємо, нещодавно у Канаді науковці з університету Макмастера створили спеціальну поліетиленову плівку, яка може відштовхувати від своєї поверхні різні види бактерій.

Loading...
Loading...
Loading...