live

Кива вимагає відставки голови Мінветеранів, через її висловлювання щодо справи Павла Шеремета

Ілля Кива. Фото Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Заява Оксани Коляди несе прямі репутаційні втрати влади та держави в цілому

Народний депутат з фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива вимагає негайної відставки міністерки у справах ветеранів Оксани Коляди, у зв’язку з її висловлюваннями щодо справи по вбивству журналіста Павла Шеремета.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, Ілля Кива офіційно звертається до вищого керівництва країни – президента України Володимира Зеленського та до прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Він вимагає негайної реакції на висловлювання міністерки у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксани Коляди щодо справи по вбивству журналіста Павла Шеремета.

Народний депутат вважає, що така позиція чиновника є спробою публічного покривання підозрюваних у резонансному кримінальному злочині.

"Я вимагаю відставки і негайного усунення міністра від займаної посади. Оскільки в основі дій і висловлювань будь-якого чиновника повинна стояти буква закону. А вчорашні висловлювання Оксани Коляди несуть прямі репутаційні втрати державної влади та держави в цілому", – переконаний народний депутат з фракції "Опозиційна платформа – За життя".

Ілля Кива наголосив, сьогодні це покривання, а завтра це може закінчитися перешкодою слідству, чого не можна допустити, враховуючи важливість і резонанс цієї справи.

Нагадаємо, міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда заявила, що особисто знайома з підозрюваними у вбистві журналіста Павла Шеремета - Владом та Інною Грищенками, Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко і Яною Дугарь. 

"З огляду на чутливість теми, суспільну значимість фігури самого Павла Шеремета, а також фігур обвинувачених, рівень доказової бази має бути абсолютно переконливим. Для всіх. У разі, якщо виникатимуть найменші сумніви у адекватності звинувачень, репутаційні ризики держави будуть збільшені у рази", – наголосила міністр.

Коляда вважає, що публічність процесу є великим плюсом, оскільки всі зацікавлені сторони мають змогу слідкувати за перебігом і давати свою оцінку, вживати відповідних дій.

Водночас, оскільки всі обвинувачені є беззаперечними авторитетами у ветеранському і волонтерському русі, додала вона, відділяти справу від образу усього руху вже не вийде.

"Чим би не закінчилась ця справа – програє держава, насамперед репутаційно", – вважає Коляда.

 

Loading...
Loading...
Loading...