live

Юрій Загородній у програмі "Інтерв’ю з Литвиненко", – повне відео

ZIK народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – за життя" Юрій Загородній

Про перспективу "нормандського формату" та помилки президента України Володимира Зеленського, – детальніше на ZIKу

В ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Інтерв'ю з Литвиненко". Сьогодні гостем студії був народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

Про перспективу "нормандського формату" та помилки президента України Володимира Зеленського у комунікації з переселенцями та ветеранами, - про це та багато іншого в ексклюзивному інтерв'ю з Юрієм Загороднім.

Повне відео можна переглянути просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...