live

Держстат розпочав другий раунд пробного перепису населення

Перепис населення
загрузка...
загрузка...

Друга хвиля пробного перепису населення триватиме з 14 по 23 грудня

В Україні стартував другий пробний етап Всеукраїнського перепису населення, який проводять у частині Оболонського району Києва та Пісківської ОТГ Бородянського району Київської області. Жителі цих територій з 14 по 23 грудня можуть надати відомості переписувачу, який прийде за адресою, або самостійно відвідати переписне відділення.

Про це повідомляє Держстат.

"Під час пробного перепису населення в кожному приміщенні запишуть усіх осіб, які станом на 00:00 1 грудня 2019 року проживали в ньому, враховуючи тих, хто проживає тимчасово. Із числа тих, хто постійно проживає, запишуть також тимчасово відсутніх", – йдеться у повідомленні.

Друга хвиля пробного перепису населення триватиме з 14 по 23 грудня.

У Державній службі статистики повідомили, що переписувачі будуть приходити в будинки жителів. У відео розповідають, як буде відбуватися процедура. До візиту працівників на дверях під’їзду повинні вивісити оголошення. Інформаційні листівки покладуть і в поштові скриньки. Пояснюють у ролику і як упізнати переписувачів. У них має бути посвідчення з голограмою, планшет, жилет з логотипом перепису на грудях і спині. У службі статистики зазначають, персональні дані, отримані під час перепису, розголошувати не мають права і будуть використовувати тільки в статистичних цілях.

Контрольний обхід окремих приміщень заплановано на 24-26 грудня.

Нагадаємо, раніше міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет заявив, що планує провести електронний перепис населення, який дозволить заощадити 2-3 млрд грн.

Loading...
Loading...
Loading...