live
Новини » Світ 303 Читать эту новость на русском

Американський конгресмен вважає, що Трамп мав зустрітися зі Зеленським, а не Лавровим

eurointegration.com.ua
загрузка...
загрузка...

Він зауважив, що республіканці та демократи підтримують Україну

Голова підкомітету Палати представників Конгресу США з питань Європи, Євразії, енергетики і навколишнього середовища Білл Кітінг заявив, що він би хотів, щоб президент Дональд Трамп зустрівся не з главою МЗС Росії Лавровим, а з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це він сказав в інтерв'ю Голосу Америки.

"Я повинен сказати, що зустріч Трампа з Лавровим викликала мій інтерес у зв'язку з тим, що вона відбулася через кілька годин після паризьких переговорів у "нормандському форматі", і своїм форматом - зазвичай зустрічаються міністр і держсекретар, але тут до них приєднався президент. Цей збіг викликає занепокоєння - ми в Конгресі хотіли б продемонструвати решті світу, що Сенат і Палата представників, республіканці та демократи, проявляють велику зацікавленість у підтримці України", - зауважив Кітінг.

За його словами, проведення зустрічі зі Зеленським є важливим для демократії в Україні, безпеки та для союзників Америки.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп провів у Білому домі зустріч із російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. Однак вони представили різні версії тем розмови, що відбулася.

Loading...
Loading...
Loading...