Закон про особливий статус Донбасу нереальний до виконання, – Батенко

Тарас Батенко. Фото: focus.ua

"Цей закон є безглуздий"

Закон про особливий статус Донбасу є абсурдним і нереальним до виконання.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, депутатська група "За майбутнє" Тарас Батенко.

"Цитуючи одного із батьків церкви Тертуліана: "Вірю, тому що абсурд". Це абсурдний закон, тому що те, що в ньому міститься нереальне до виконання... Я вважаю, що цей закон є безглуздий, він нереальний до реалізації. Ми це розуміємо повністю", – зазначив Батенко.

Ведуча програми поцікавилася, чому народний депутат підтримав цей закопроєкт у Верховній Раді. Тарас Батенко сказав, що його політична група хотіла підтримати наміри президента України Володимира Зеленського щодо "нормандського формату".

"Щоб нічого не зірвалося: обмін, зупинення обстрілів на лінії розмежування. Ми не за те, щоб повністю розвести лінію розмежування, але якщо ми побачимо щодо трьох пунктів, що це реалізується і люди цього прагнуть, то треба продовжити, але дуже акуратно. Тому що я не думаю, що всю лінію можна реально пройти по розмежуванню... Але в чому ми точно не підтримуємо – це зміни до Конституції, які хочуть зафіксувати федералізацію України, по суті те, що прагне сьогодні Москва", – прокоментував політик. 

Як повідомлялося, 9 грудня в Парижі проходило засідання у "нормандському форматі", на яке прибули президент України Володимир Зеленський, президент Франції Емманюель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін.

Детальніше про результати читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Нагадаємо, відразу після цього 12 грудня  Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроєкт №2569 про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". 

Loading...