live

Вбивство Шеремета: Аваков заявив про зникнення записів з чотирьох камер

З відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Камери були розташовані неподалік місця вбивства журналіста Павла Шеремета

Слідству не вдалося отримати записи з чотирьох камер відеоспостереження, розташованих неподалік місця вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це Арсен Аваков заявив у програмі "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє Укрінформ.

Очільник МВС зазначив, що у перші дні після вбивства поліцейські разом із колегами з СБУ збирали відео з камер спостереження.

"Ми не знали, хто буде розслідувати цю справу. У результаті прокурор визначився, що робити це має поліція. І ми почали збирати всі ці матеріали собі, всі записи камер, трафіків і таке інше. І ми не знайшли чотири камери, ми не змогли їх отримати. Це добрі камери у дуже потрібних для нас місцях, гарної якості. Нам сказали: ми вам їх віддали раніше, дивно, що ви їх не отримали – а їх не було. Напевно, там не було нічого в запису. Я це дуже спрощую. А правда в тому, що це окремий напрямок розслідування, яким ми займаємося", - розповів Аваков.

За його словами, "впродовж розслідування ми відчували, що нашим підозрюваним хтось дає інформацію, і саме це було причиною того, що ми у 2017 році… максимально засекретили слідство".

"Нам здається, що люди, які стоять за кадром поки що, вони набагато професійніші, ніж безпосередні виконавці цього злочину", - пояснив міністр.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

 

Loading...
Loading...
Loading...