live
Новини » Світ 267 Читать эту новость на русском

Українці – найбільша нацгрупа трудових мігрантів Фінляндії, - ЗМІ

з відкритих джерел Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Українці перевищують естонців у статистиці імміграції на основі роботи

Українці вважаються найбільшою національною групою, яка приїжджає до Фінляндії в пошуках роботи. Про це повідомляє YLE з посиланням на фінську імміграційну службу.

Зокрема, за останні два роки кількість трудових мігрантів з України перевищила загальну кількість естонців, які прибули до Фінляндії для пошуку роботи.

А саме, минулого року до країни іммігрували понад 1800 робітників з України з метою працевлаштування. Водночас естонців приїхало приблизно 1200  осіб.

Як зазначається, це може зробити українців уразливими до експлуатації, особливо у будівельному секторі. Адже у Фінляндії майже кожен восьмий будівельник є іноземцем.

Окрім цього, є так звані орендні працівники, які є співробітниками українських чи естонських фірм. Зокрема, таких осіб спеціально направляють на роботу в компанію фінського замовника на певний термін. У зв’язку з цим точну кількість українців у Фінляндії визначити важко.

За попередньою інформацією, протягом останніх чотирьох років у Фінляндії працювали понад 100 000 відправлених працівників з різних країн.

Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті правоохоронці викрили злочинну групу, яка організувала канал незаконного переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України в Євросоюз. Лідером угруповання виявився депутат однієї із селищних рад.

Loading...
Loading...
Loading...