live

У штабі ООС повідомили про ситуацію на ділянках розведення сил та засобів

Станиця Луганська

НЗФ в окремих районах Донецької та Луганської областей щоденно відмовляють міжнародним спостерігачам у доступі до тимчасово окупованих територій

На ділянці розведення №1 ситуація залишається стабільною. Режим "тиша" дотримується.

Про це повідомила пресслужба ООС.

Перевезення населення між відновленим мостом та КПВВ "Станиця Луганська" здійснюється автобусом та двома електромобілями. Перевезено 2378 пасажирів. Представники ДСНС України щоденно, з обох боків дороги, проводять обстеження місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів. Співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста, у разі потреби, надають людям медичну допомогу.

На ділянках розведення №2 та №3 обстановка стабільна. тривають заходи щодо дотримання режиму "тиша".

Однак, незаконні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей щоденно відмовляють міжнародним спостерігачам у доступі до тимчасово окупованих територій. Окрім того, і до ділянок розведення сил і засобів.

За даними звіту СММ ОБСЄ представники НЗФ затримали патруль Місії на блокпосту приблизно за 2,5 км на північ від ділянки розведення в районі населеного пункту Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька) та дозволили патрулю Місії проїхати лише після 20 хвилин очікування.

Нагадаємо, упродовж минулої доби, 13 грудня, незаконні збройні формування здійснили 10 обстрілів по українських позиціях на Донбасі. Сьогодні, 14 грудня, внаслідок підступних обстрілів НЗФ загинув військовослужбовець Об’єднаних сил, ще один український захисник отримав поранення.

Loading...
Loading...
Loading...