live
Новини » Події 187 Читать эту новость на русском

У Польщі затримали польсько-українську групу, яка допомагала нелегалам перетнути кордон

cbsp.policja.pl
загрузка...
загрузка...

Поляки та українці допомагали іноземцям незаконно перетинати кордон

Понад 800 тисяч злотих могла заробити злочинна група, яка протягом 1,5 року допомагала іноземцям незаконно перетнути кордон. На чолі угрупування було польське подружжя. У справі також затримали ще чотирьох громадян України.

Члени групи засновували або переймали різні суб’єкти господарювання, насамперед компанії (“спілки”). Потім вони подавали документи до бюро праці, які підтверджували фіктивну зайнятість іноземців у цих компаніях, – повідомляє Inpoland.

"Таким чином вони зареєстрували понад 12 тисяч декларацій про доручення виконання робіт іноземцям у бюро праці в Зеленій Гурі. За результатами розслідувань, група могла заробити на цьому понад 800 тис. злотих за півтора роки злочинної діяльності", – інформує речник департаменту прикордонної служби у Надодже, майор Йоанна Конєчняк.

У понеділок, 9 грудня, прикордонники затримали 41-річну жінку та її 45-річного чоловіка. Крім того, було також затримано четверо громадян України у віці 25-57 років. Громадянам України висунули звинувачення в організації незаконної діяльності, а полякам інкримінували очолення злочинної групи.

12 грудня районний суд Зеленої Гури ухвалив рішення про затримання всіх правопорушників терміном на 3 місяці. Польському подружжю загрожує до 10-и років ув’язнення.

Нагадаємо, слідчі встановили нові подробиці справи щодо вбивства двох громадян України у Польщі після допиту чоловіка, який зізнався у скоєнні злочину.

Loading...
Loading...
Loading...